هشتمین جلسه کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان

به گزارش واحد اطلاع رسانی دفترفنی،امورعمرانی و حمل و نقل و ترافیک هشتمین جلسه کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان با حضور نماینده مردم شادگان، معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیر کل دفترفنی ۲۹تیرماه ۹۸ در روستای دریسیه شادگان برگزار گردید .

در این جلسه با حضور نماینده مردم شادگان ، معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیر کل دفترفنی پس از بازدید میدانی از روستاهای سیل زده آخرین مسائل و مشکلات آنها بررسی گردید سپس دستگاههای اجرایی متولی به ارائه گزارش و طرح موانع اجرایی پرداختند .

در پایان جلسه مقرر گردید شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نسبت به رفع مشکل برق روستای کاظم خلف و سایر روستاهایی که بعد از سیلاب فروردین ۹۸ از برق شهرستان خرمشهر بهره مند می شوند اقدام نماید .

همچنین مقرر شد با توجه به اینکه روستای عچرشیه فاقد دهیاری است اداره کل امور روستایی استانداری موضوع تصویب و ابلاغ دهیاری را پیگیری نموده و همچنین روکش آسفالت خیابان ورودی اصلی روستا از محل قیر رایگان انجام گردد .

در ادامه سازمان جهاد کشاورزی جهت تخلیه کامل آب از اراضی کشاورزی روستای نثاره و روستای ابوصخیر اقدام و تسریع نماید همچنین موضوع جابجایی روستای صفحه به شهرک گاومیش داری طی مدت تعیین شده با پیگیری فرماندار تعیین تکلیف گردد  در پایان ترمیم جاده های مواصلاتی و بهسازی روستای نثاره بزرگ  که به دلیل تردد ماشین آلات سنگین در سیل اخیر تخریب شده اند در دستور کار بنیاد مسکن و راه و شهرسازی قرار گیرند .

 

 

18

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − = 14