ششمین جلسه کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده

به گزارش واحد اطلاع رسانی دفترفنی ،امور عمرانی حمل و نقل و ترافیک ششمین جلسه کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با حضور شریعتی استاندار خوزستان و معاون هماهنگی امور عمرانی در محل سالن جلسات فرمانداری دشت آزادگان برگزار شد .

در پایان جلسه مقرر گردید اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به افزایش ماشین آلات خود در ترمیم و احداث سیل بندها اقدام و به صورت شبانه روزی عملیات اجرایی را تا اتمام آن انجام دهد .

همچنین مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به تسریع ترمیم و بازسازی جاده بستان – چذابه در جهت تسهیل تردد زوار اربعین حسینی اقدام نمایند .

در ادامه پرداخت خسارات وارده به رارضی کشاورزان طی دستورالعمل پرداخت خسارت با سرعد و افزایش نیروی انسانی اقدام و گزارش آن به صورت مستمر به استانداری و فرمانداری اعلام گردد همچنین با توجه به اینکه روستای شاکریه در منطقه خطر وقوع سیلاب قرار گرفته است بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص جابجایی و یا ایمن سازی آن گزارشی در جلسه آتی کمیته بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده ارائه نماید .

در پایان شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شبکه بهداشت به صورت مستمر نسبت به آهک پاشی ، لجن برداری و سم پاشی مناطق سیل زده اقدام نماید .

9

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =